جلوگیری از کپی کردن مطالب

آشنایی با فیزیوتراپی فاخر
آشنایی با فیزیوتراپی فاخر
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 

آشنایی با فیزیوتراپی فاخر

Fakher physiotherapy services

تنظیم و گردآوری:

فیزیوتراپیست دکتر فاطمه میرزایی  

Fatemeh Mirzaee

فيزيوتراپی یک شیوه درمانی است که در آن از روش های مختلف غير دارويی و غيرجراحی مانند تجهيزات فيزيکی ،مانورهای دستی و تمرين درمانی برای کسب نتیجه مورد نظر استفاده می شود. در فیزیوتراپی، پديده هاي فيزيكي مانند ماوراء صوت ، مادون قرمز، امواج الکترومغناطیس ،گرما و الكتريسيته و... کاربرد دارد.

در کلینیک فیزیوتراپی فاخر سعی بر آن است که با بکار گیری تجهیزات الکتروتراپی مدرن و همچنین تکنیک های درمانی نوین مانند ماساژ های درمانی ، درمان های دستی و موبیلیزیشن بافت نرم و مفا صل و تمرین درمانی اصولی ، در جهت کاهش درد،کاهش اسپاسم و سفتی عضلات و مفاصل،تقویت عضلات، افزایش دامنه حرکتی مفاصل و بهبود هماهنگی نوروماسکولار و اصلاح پاسچر بدن، گام برداشته شود.

 هدف این مرکز آن است که بتواند در کنترل بیماری ، بازتوانی جسمی، ارتقاء عملکرد بدن ، کاستن تنش های حاصل از بیماری و بالا بردن سطح سلامت و کیفیت زندگی نقشی هر چند کوچک ایفا نماید.

در این مرکز تأکید بر آن است تا به کمک ورزش درمانی و مکانوتراپی و همچنین تكنيكهای درمانی مانند Mobilization ، Hold Relax ، P.N.F ، ورزشهای ايزومتريك و ورزشهای مقاومتی برنامه ريزی شده و با استفاده از وسايل موجود در فیزیوتراپی از قبيل فنر ، قرقره ، وزنه ، صندلی چهار سر ،wall bar،  finger bar، دوچرخه، چرخ شانه ، نردبان شانه ، كشش دیجیتالی گردن و کمر و... مشکل محدوديت حركتی ، كوتاهی يا ضعف و ناتوانی عضلات را بهبود بخشید.

 

 

                       ***

***

 

***

 

  ***

 

***

 

***

 

آدرس و تلفن فیزیوتراپی فاخر:

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از مترو شریعتی - خیابان ظفر (دستگردی) - نبش خیابان نساء - طبقه فوقانی داروخانه شایا - پلاک 46 - واحد 11 

 

فیزیوتراپی فاخر

22911055

 22915264

09198266560

 

 نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: